Hakkımızda


 

2005 yılında Bilişim Uzmanı ekip ile temelleri atılan Nesli, Ticaret hayatına atılarak 2006 yılında ilk projesine imza atmıştır.

 

2006 yılında Nesli Grafik, ismiyle başlayan bu serüven şuanda Nesli Grafik İnteraktif Ajans, Web ve Tasarım Hizmetleri başta olmak üzere, Nesli Bilişim Bilgisayar, Sistem ve Network Hizmetleri, Nesli Hosting Bilişim Telekomünikasyon ve İnternet Hizmetleri , Nesli Yazılım Yazılım, Programlama ve Uygulama Hizmetleri , Nesli Güvenlik Kamera, Alarm ve İnterkom Sistemleri kuruluşlarını bünyesine katarak Nesli Hosting Bilişim Yazılım Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çatısı altında toplamış olup, sektördeki yerini almış olup yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

Nesli; 2012 Türkiyenin en büyük yazmanlarından biri olan Alantron ile bayilik anlaşması yapmış olup Türkiye ve Uluslararası platformlarda kayıtlı alan adı kayıt operatörü bayisidir. Aynı zamanda Nesli, 2016 yılından bu yana Kendi bünyesinde Veri Merkezi / Datacenter’ı bulunmakta olup uluslararası faaliyet gösteren BTK Lisanslı bir Hosting Firmasıdır.

 

Nesli, olarak sunduğumuz hizmet standartı 2006 yılından bu yana hiç değişmemiş olup günden güne hep üzerine değerler katarak devam etmiştir.

 

Sonuç olarak Nesli, yapmış olduğu Web Sayfası sayısını 472'ye, Web Hosting Barındırma sayısını 2133'e, Bireysel ve Kurumsal çalıştığı veya destek verdiği kullanıcı sayısını 1327'ye çıkarmıştır.

 

Nesli sürekli çözüm odaklı çalıştığından, çözüme ulaşana kadar her çeşit methodu denemekte ve en sağlıklı olan yolu müşterilerine sunmaktadır. Çözüme giden yolun anlamak ve araştırmaktan geçtiğini bilen ekibimiz bu konuda hassasiyetini her zaman müşterilerimize dile getirmektedir.

 

Kuruluşumuzdan bu yana edindiğimiz tecrübe, imza attığımız projeler, sektördeki yerimiz ve kesintisiz hizmetlerimizi size sağlamaktan gurur duyduğumuzu bilmeniz isteriz.