Bulut Yazılımlar


NESLİSOFT'da Bulut Yazılımlar, ihtiyaç duyduğunuz anda internet erişimi olan her yerde, tüm cihazlar üzerinden hesaplarınıza ulaşabilmeniz için geliştirdiğimiz yazılımdır. Bulut tabanlı programlarımız, ihtiyaç duydunuz her an kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Yazılım firmaları, uygulamalarını üzerinde oldukça güvenli veri merkezlerinde tutuyor. Kullanıcıların, kişisel bilgisayarları yerine bilgilerini bulut sistemlerinde depolama yolunu seçmeleri durumunda hem bu bilgilere her zaman ulaşabilmeleri hem de çalışmalarına daha güvenilir bir şekilde devam etmeleri olası kılınabilir.Bu sayede de çok ekstrem durumlar dışında kesintisiz servis sunabiliyorlar.

Veri saklama maliyeti dışında verilerinizin güvenliği de oldukça önemlidir. Hesabınıza girdiğiniz tüm veriler uygulamanızın sunduğu yüksek standartlarda korunur ve sık sık yedeklenir. Çok ekstrem durumlarda bile verilerinizi güvenle eskiye döndürebilirsiniz. Verilerinizin güvenliği kadar önemli olan diğer bir konu bulut tabanlı uygulamaları kullanmaktır. Tek bir cihaza bağlı kalmadan istenilen her yerden ve tercih edilen tüm zaman aralıklarında internet üzerinden tüm verilerinize ulaşabilir ve gerekli işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz kullanımınız açısından oldukça önemli bir durumdur.